First minute zimní týdenní pobyty

Přijeďte si užít nádhernou přírodu Jeseníků během týdenního zimního pobytu v Chatě pod Mravenečníkem.

S přáteli nebo rodinou můžete vybírat z pokojů osmilůžkových, čtyřlůžkových a velkého 13lůžkového apartmánu.

Při rezervaci vašeho pobytu do 24. 12. máte týdenní pobyt o 5 % levnější.!!

 

Pobyt si, prosíme, rezervujte přímo:

na e-mailu ubytovani@koutynaddesnou.info

nebo telefonicky na +420 602 540 870.

Ubytování v Chatě pod Mravenečníkem

Budova je rozdělená na dvě samostatné chaty se společným vchodem.

Vybírat můžete z 5 zařízených apartmánů s celkovou kapacitou 37 osob. Pro všechny ubytované je k dispozici venkovní terasa, krytý altán s grilem či finská sauna. WiFi je dostupná v celém domě.

Parkování je přímo u chaty. V levé části Chaty pod Mravenečníkem najdete v přízemí apartmán č. 1, kde je ubytování pro 13 osob ve dvou 4lůžkových pokojích a jednom 5lůžkovém.

Dále zde máte k dispozici obývací část se sedačkou a krbem a plně vybavenou kuchyní, koupelnu se sprchovým koutem a dvě toalety.

V podkroví v levé části se nabízí příjemné ubytování v apartmánu č. 3 s vlastní koupelnou a sociálním zařízení. V apartmánu jsou dvě dvoulůžka a kuchyňský kout.

Do stejně vybaveného apartmánu č. 2 se vchází ze středové vstupní chodby v přízemí.

V pravé části chaty v přízemí využijete v apartmánu č. 4 ubytování pro 8 osob ve dvou čtyřlůžkových pokojích. V tomto apartmánu si můžete odpočinout v prostorném obývacím pokoji se sedačkou a krbem. K dispozici je také plně vybavená kuchyně s jídelnou, koupelna a dvě toalety.

V podkroví v pravé části v apartmánu č. 5 se ubytuje také 8 osob ve dvou pokojích. V tomto apartmá není kuchyně, pouze lednička a varná konvice. Tento apartmán má společný předpokoj, koupelnu a samostatné jedno WC.

Plánek všech apartmánů s vyznačením lůžek najdete zde: